BÜPA HOTEL

Otelimiz Büyükpatır group çatısı altında yapılmış olup 2017 yılında faliyete geçmiştir.

Büpa Hotel şehir merkezindeki ideal konumu ve sunduğu geniş ve kaliteli servisleri ile gerek iş seyahatlerinize gerekse turistik gezilerinize ev sahipliği yapmaktadır.

BÜYÜKPATIR İNSAAT TURİZM . SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
1975-2000 yılları arasında inşaat faaliyetlerini Osman BÜYÜKPATIR olarak devam ederken 2000 yılında oğlu Bülent BÜYÜKPATIR’ la şirketleşmeye giderek Büyükpatır İnş.Turz.San.Tic.Ltd. şirketini kurmuş ve inşaat alanında kendini kanıtlamış bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

YİPAŞ YAPI A.Ş.
Firmamız 2006 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu. Büyükpatır group çatısı altında yapsat olarak inşaat faaliyetlerine devam etmektedir. Yapmış olduğumuz işlerde kalite anlayışından ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

BEST ÇELİK LTD. ŞTİ.
Firmamız 2003 yılında Ağaç İşleri Sanayi sitesinde 400m2 lik alanda imalata başlamıştır. 2005 yılında 1200m2 lik alanda imalata devam etmiş olup 2011 yılının ikinci yarısında 3600m2 lik yeni yerinde her geçen gün kalite çıtasını yükselterek hizmet vermeye devam etmektedir

Misyon

Modern otelcilik anlayışı ile koşulsuz misafir memnuniyetinin sağlanması bizim en önemli prensiplerimizdendir.

Otelimiz uluslararası hizmet anlayışı ile misafirlerine kaliteli konaklama keyfini, hijyenik koşullarda sunabilmek için sürekli kendini yenilemekte ve daima daha iyisini yapabilme bilinci ile hareket etmektedir.

BÜPA Otel olarak müşterilerimizin konaklarken dinlenebilmeleri, konfor ve keyfi bir arada yaşayabilmeleri için modern tesisimizde sıradan bir konaklamadan daha fazlasının sunulması en birinci önceliklerimiz arasındadır.